Komisyonlar

2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  KOMİSYONLAR VE KOORDİNATÖRLÜKLER 

ÖZEL EĞİTİM ANABİLİM DALI

Anabilim Dalı Başkanı: Prof. Dr. Şükrü ADA

Komisyon ve Koordinatörlükler

Üyeler

Azami Süre Değerlendirme Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Özge BOŞNAK

Azami Süre Değerlendirme Komisyonu Yardımcısı

Öğr. Gör. Sakine ADIGÜZEL

Bologna Değişimi Programı Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Ceyda TURHAN

Bologna Değişimi Programı Koordinatörü Yardımcısı

Arş. Gör. Dr. Şerife DEMİRDAĞLI

Çift Ana Dal Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. Oya ARSLAN ARMUTÇU

Çift Ana Dal Koordinatörü  Yardımcısı

Öğr. Gör. Sakine ADIGÜZEL

Ders Planı Koordinatörü

Öğr. Gör. Sakine ADIGÜZEL

Ders Planı Koordinatörü Yardımcısı

Öğr. Gör. Dr. Oya ARSLAN ARMUTÇU

Ders Programı Koordinatörü

Arş. Gör. Dr. Şerife DEMİRDAĞLI

Ders Programı Koordinatörü  Yardımcısı

Öğr. Gör. Dr. Oya ARSLAN ARMUTÇU

Erasmus Değişim Programı Koordinatörü

Doç. Dr. Özlem TOPER

Erasmus Değişim Programı Koordinatörü  Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Ceyda TURHAN

Fakülte Tanıtım Koordinatörü

Arş. Gör. Dr. Şerife DEMİRDAĞLI

Fakülte Tanıtım Koordinatörü  Yardımcısı

Öğr. Gör. Dr. Oya ARSLAN ARMUTÇU

Farabi Değişim Programı Koordinatörü

Doç. Dr. Özlem TOPER

Farabi Değişim Programı Koordinatörü  Yardımcısı

Arş. Gör. Dr. Şerife DEMİRDAĞLI

Mevlana Değişim Programı Koordinatörü

Doç. Dr. Özlem TOPER

Mevlana Değişim Programı Koordinatörü  Yardımcısı

Arş. Gör. Dr. Şerife DEMİRDAĞLI

Muafiyet Koordinatörü               

Dr. Öğr. Üyesi Özge BOŞNAK

Muafiyet Koordinatörü  Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Ceyda TURHAN

Muafiyet Koordinatörü  Yardımcısı

Ar. Gör. Dr. Şerife DEMİRDAĞLI

Mezuniyet Komisyonu Başkanı

Doç. Dr. Özlem TOPER

Mezuniyet Komisyonu Üyesi

Arş. Gör. Dr. Şerife DEMİRDAĞLI

Mezuniyet Komisyonu Üyesi

Öğr. Gör. Dr. Oya ARSLAN ARMUTÇU

Sınav Programı Koordinatörü

Arş. Gör. Dr. Şerife DEMİRDAĞLI

Sınav Programı Koordinatörü  Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Özge BOŞNAK

Uygulama Okulları Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KURT

Uygulama Okulları Koordinatörü  Yardımcısı

Öğr. Gör. Dr. Oya ARSLAN ARMUTÇU

Yan Dal Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. Oya ARSLAN ARMUTÇU

Yan Dal Koordinatörü  Yardımcısı

Öğr. Gör. Sakine ADIGÜZEL

Yatay Geçiş Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Ceyda TURHAN

Yatay Geçiş Koordinatör Yardımcısı

Öğr. Gör. Sakine ADIGÜZEL

Birim Kalite Komisyonu

Prof. Dr. Şükrü ADA (Başkan – Temsilci)

Öğr. Gör. Dr. Oya ARSLAN ARMUTÇU (Üye)

Arş. Gör. Dr. Şerife DEMİRDAĞLI (Üye)

Begüm GÜNEŞ (Öğrenci Temsilcisi)

Topluma Hizmet Uygulamaları Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KURT

Topluma Hizmet Uygulamaları Koordinatörü Yardımcısı

Öğr. Gör. Sakine ADIGÜZEL

Burs Seçimi Koordinatörü

Doç. Dr. Özlem TOPER

Burs Seçimi Koordinatörü Yardımcısı

Dr. Öğr. Üyesi Ceyda TURHAN

Özel Öğrenci Başvurularının Değerlendirilmesi Koordinatörü

Doç. Dr. Özlem TOPER

Özel Öğrenci Başvurularının Değerlendirilmesi Koordinatörü Yardımcısı

Arş. Gör. Dr. Şerife DEMİRDAĞLI

Yaz Öğretimi Koordinatörü

Öğr. Gör. Sakine ADIGÜZEL

Yaz Öğretimi Koordinatörü Yardımcısı

Öğr. Gör. Dr. Oya ARSLAN ARMUTÇU

 

Anasayfaya Dön

İçerik Oluşturma Tarihi : [11-Mar-2021 12:30]

İçerik Son Değişiklik Tarihi : [23-Eki-2023 14:59]

İçerik Görüntüleme : [2.234]