Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

İdari Bürolar

Dekan Sekreterleri
-------------------------
Dekan Sekreteri : Nurcan ÇİFTÇİ 29 42157

Dekanlık Fakülte ve Yönetim Kurulu : Ayşen ÜNLÜTÜRK 29 42157

Bölüm Sekreterleri
---------------------------

Metamatik - Fen- Sosyal - Türkçe Bölüm Sekreteri: Nevin KAYA nevinkaya@uludag.edu.tr  2942280

Temel Eğitim - Bilgisayar Bölüm Sekreteri: Şenay YILDIZ yildizsenay@uludag.edu.tr 2942249

Eğitim Bilimler- Özel Eğitim Bölüm Sekreteri : Fatma KAVURAN fatma@uludag.edu.tr 2942220

Yabancı Diller Bölüm Sekreteri : Şenay YILDIRIM syildirim_16@hotmail.com

Güzel Sanatlar Bölüm Sekreteri : Saadet SAYGIN ssaygin@uludag.edu.tr  2942550  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İdari Bürolar

---------------------------

ÖĞRENCİ İŞLERİ BÜROSU                             

Selma KOŞAR            selmakosar@uludag.edutr               Öğrenci İşleri Şefi                             2942191

Zeynep ALTIN             zeynepaltin@uluda2.edu.tr              Memur (Öğrenci İşleri Bürosu             2942194

Sühay KOCAKAYA      suhay@uludag.edu.tr                     Memur Öğrenci İşleri Bürosu               2942193

Seda BAKIR                sedabakir@uludag.edu.tr                Memur (Öğrenci İşleri Bürosu)            2942193

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PERSONEL BÜROSU

Gülümser KAYA          gulumser@uludag.edu.tr              Personel Şefi                                               2942165

Sibel BEDER              sibelnaz@uludag.edu.tr               Şef (Personel Bürosu)                                   2942166

Fatma KARA           fatmakara@uludag.edu.tr                Bil. İşlet. (Personel Bürosu)                           2942166

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EVRAK KAYIT BÜROSU

Erhan SARALİ        Memur      2942168         

Engin GÜLER        Memur       2942168

Ersular ÇELİK       Memur (Danışma Bürosu)      2942195

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TAŞINIR KAYIT KONTROL BÜROSU

ULAŞ KIZILÖRENLİ      ulaskizilörenli@uludag.edu.tr      Memur     2942170

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DÖNER SERMAYE BÜROSU

Levent İLHAN       lilhan@uludag.edu.tr        Memur         2940988

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TEKNİK VE İÇ HİZMETLER

Rafet ŞEN                    Memur           2942175

Nurbay DURSUN          Memur           2942176

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FOTOKOPİ

Umut KUMAŞ           Memur       2942563

Çetin KARTAL          Memur       2942563

KÜTÜPHANE                                                       

Gülsevin GÜLER     -   gulsevin@uludag.edu.tr         Uzman    2942553

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uludağ Üniversitesi - Eğitim Fakültesi - Görükle Merkez Kampüs 16059 Nilüfer / BURSA Mail : egitim@uludag.edu.tr