Uludağ Üniversitesi Anasayfa
English

Lisans Ders programı (2017-2018 Güz)

Gün

Saat/Sınıf

DERS ADI

SINIF

ÖĞRETİM ÜYESİ

 

PAZARTESİ

08.00-08.45

 

 

 

 

08.50-09.35

 

 

 

 

09.40-10.25

 

 

 

 

10.30-11.15

Genel Kartografya 

E28

Yrd.Doç.Dr. Nilgün ZAMAN

 

11.15-12.00

Genel Kartografya 

E28

Yrd.Doç.Dr. Nilgün ZAMAN

 

                                      Genel Kartografya                  E28      Yrd.Doç.Dr. Nilgün ZAMAN

 

13.00-13.45

Coğrafya'ya Giriş

E25

Prof.Dr. Serhat Zaman

 

13.50-14.35

Coğrafya'ya Giriş

E25

Prof. Dr. Serhat Zaman

 

14.40-15.25

Coğrafya'ya Giriş

E25

Prof. Dr. Serhat Zaman

 

15.30-16.15

 

 

 

 

16.15-17.00

 

 

 

 

SALI

08.00-08.45

 

 

 

 

08.50-09.35

 

 

 

 

09.40-10.25

Yabancı Dil I (İngilizce I) 

E228

 Okt. Yasine EYLEK

 

10.30-11.15

Yabancı Dil I (İngilizce I) 

E228

Okt. Yasine EYLEK

 

11.15-12.00

 

 

 

 

                                      

 

 

 

 

13.00-13.45

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I 

E004

 Okt. Dr. Mine ERSEVİNÇ

 

13.50-14.35

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I  

E004

 Okt. Dr. Mine ERSEVİNÇ

 

14.40-15.25

Genel Beşeri Coğrafya 

E228

 Doç.Dr. Bayram ÇETİN

 

15.30-16.15

Genel Beşeri Coğrafya 

E228

 Doç.Dr. Bayram ÇETİN

 

16.15-17.00

Genel Beşeri Coğrafya 

E228

 Doç.Dr. Bayram ÇETİN

 

ÇARŞAMBA

08.00-08.45

 

 

 

 

08.50-09.35

 

 

 

 

09.40-10.25

 

 

 

 

10.30-11.15

 

 

 

 

11.15-12.00

 

 

 

 

                                      

 

 

 

 

13.00-13.45

Klimatoloji I  

E001

Yrd.Doç.Dr. Erol UZUN

 

13.50-14.35

Klimatoloji I  

E001

Yrd.Doç.Dr. Erol UZUN

 

14.40-15.25

Klimatoloji I  

E001

Yrd.Doç.Dr. Erol UZUN

 

15.30-16.15

 

 

 

 

16.15-17.00

 

 

 

 

PERŞEMBE

08.00-08.45

 

 

 

 

08.50-09.35

Türk Dili I 

E204

 

 

09.40-10.25

Türk Dili I 

E204

 

 

10.30-11.15

 

 

 

 

11.15-12.00

 

 

 

 

                                      

 

 

 

 

13.00-13.45

Genel Jeomorfoloji I 

E004

 Yrd.Doç.Dr. Erol UZUN

 

13.50-14.35

Genel Jeomorfoloji I  

E004

 Yrd.Doç.Dr. Erol UZUN

 

14.40-15.25

Genel Jeomorfoloji I  

E004

 Yrd.Doç.Dr. Erol UZUN

 

15.30-16.15

 

 

 

 

16.15-17.00

 

 

 

 

CUMA

08.00-08.45

 

 

 

 

08.50-09.35

 

 

 

 

09.40-10.25

 

 

 

 

10.30-11.15

 

 

 

 

11.15-12.00

 

 

 

 

                                      

 

 

 

 

13.00-13.45

 

 

 

 

13.50-14.35

 

 

 

 

14.40-15.25

 

 

 

 

15.30-16.15

 

 

 

 

16.15-17.00